Meierovica biedrība
Par progresīvām pārmaiņām

Latvija. Pārmaiņas. 2011

2011.gada 23.novembrī Meierovica biedrība Satori Birojnīcā Berga bazārā rīkoja diskusiju “Latvija.Pārmaiņas.2011”, kurā atskatījās uz 2011.gada procesiem un notikumiem.

Šis gads atnesa daudz negaidītu notikumu, kuri, visticamāk, ietekmēs valsts politiku ilgtermiņā. Kā nozīmīgas jāmin divas norises. Vispirms, pirmoreiz Latvijas vēsturē tika izmantota Satversmes 48.-49. pantā paredzētā procedūra, prezidentam iniciējot referendumu par Saeimas atlaišanu. Otrkārt, dažas pazīmes liecina par iespējamu etnisko attiecību saasināšanos nākotnē.

Kopsakarā ar valstī notiekošajiem procesiem jāpiemin arī Meierovica biedrības paveikto 2011.gadā.

Biedrība ir rosinājusi sarunas par Latvijas vērtībām, skolu un augstskolu nākotni, Rail Baltica, uzņēmumu pārvaldību un citiem jautājumiem. Pavisam notikušas 18 dažādu formātu sanāksmes. Mazākā mērā esam pievērsušies indivīda dzīves līmenim, bet arī tā ir svarīga progresīvu pārmaiņu joma, jo cilvēki tiecas uzlabot savu dzīvi, un ir būtiski, lai tas notiktu Latvijā.

Pasākumā pateicāmies Meierovica biedrības aktīvajiem biedriem, atbalstītājiem, sadarbības partneriem un finansētājiem, kas bijuši kopā ar Meierovica biedrību 2011.gadā.

Pasākumu atbalstīja Fridriha Naumana fonds.

MB izdevums “Latvija. Pārmaiņas. 2011”

Komentējiet

log in to post a comment.