Meierovica biedrība
Par progresīvām pārmaiņām

Meierovica biedrību turpmāk vadīs Andris Grafs

Pirmdien, 2012.gada 25.jūnijā Meierovica biedrības valde par Meierovica biedrības valdes priekšsēdētāju ievēlējusi jaunatnes politikas ekspertu Andri Grafu. Stājoties amatā Andris Grafs pauda apņēmību turpināt aizsākto tradīciju: organizēt diskusijas par sabiedrībai aktuāliem jautājumiem, pulcinot dažādu jomu ekspertus. Jaunā biedrības valde, kas kopš 2012.gada 21.jūnija pulcējas paplašinātā – 9 cilvēku sastāvā ir apņēmības pilna aktīvi strādāt, lai biedrības darbi sniegtu vērtīgu ieguldījumu Latvijas pilsoniskajā dzīvē.

Andris Grafs: „Meierovica biedrība ir vieta labu ideju un kvalitatīvas ekspertīzes iesaistīšanai politikas procesā. 2010. un 2011.gadā biedrība organizēja vairākas diskusijas par labas pārvaldības principu ieviešanu valsts uzņēmumos. Nesenie notikumi saistībā ar necaurspīdīgu amatpersonu ievēlēšanu Pasažieru vilcienā, Rīgas Domes ar publiskas personas komercdarbības principiem konfliktējošais lēmums par iesaistīšanos fasētā ūdens biznesā, arī problemātika, kad kapitāla daļu turētājs īsteno īpašnieka un nozares politikas veidotāja lomas vienlaicīgi, ir skaidrs apliecinājums tam, ka šādas diskusijas ir turpināmas.”

A.Grafs ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu. Andris Grafs ir jaunatnes politikas eksperts, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs Komunikācijas studiju katedrā.  Andris Grafs ir Privatizācijas aģentūras galvenais projekta vadītājs korporatīvās pārvaldības jomā. Viņš ir līdzautors Valsts kapitāla daļu pārvaldības koncepcijai, kas šī gada maijā apstiprināta valdībā. A.Grafs no 2007.gada līdz 2010.gadam valsts pārvaldē vadīja jaunatnes politikas nozari, no 2005.gada līdz 2007.gadam strādāja Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātā par konsultantu pilsoniskās sabiedrības jautājumos. No 2003.gada līdz 2007.gadam Andris bija  Latvijas Jaunatnes padomes prezidents.

Meierovica biedrības valdē strādās arī Indulis Balmaks, Eva Birzniece, Lolita Čigāne, Sarmīte Ēlerte, Tālis Linkaits, Solveiga Silkalna, Tālis Tisenkopfs un Juris Viļums.

Ceturtdien, 2012.gada 21.jūnijā notikušajā atkārtotajā Meierovica biedrības kopsapulcē tika izdarīti grozījumi biedrības statūtos, palielinot biedrības valdes locekļu skaitu līdz 9.

„Meierovica biedrība par progresīvām pārmaiņām” ir dibināta 2010.gada martā ar mērķi mobilizēt sabiedrību progresīvām pārmaiņām Latvijas valsts attīstībā, veicināt sabiedrības līdzdarbību, atvērtu politiku, kā arī izstrādāt priekšlikumus dažādu jomu politiku uzlabošanai, piedāvāt risinājumus, veicināt to ieviešanu.

Komentējiet

log in to post a comment.