Meierovica biedrība
Par progresīvām pārmaiņām

Saruna par latviešu diasporu

Reaģējot uz vairākiem pavērsieniem latviešu diasporas pētniecībā un rīcībpolitikas izstrādē, piedāvājam jums iespēju piedalīties sarunā par aktualitātēm un izaicinājumiem saistībā ar latviešu diasporas izpēti un valdības rīcībpolitikas veidošanu, kas notiks nākam piektdien, 2014.gada 17.oktobrī, plkst. 17:00 Meierovica biedrības telpās, Z.A.Meierovica bulvārī 6/1 – 4.

Nākam trešdien, 15.oktobrī, noslēgsies Latvijas Universitātes pētnieku grupas izvērstā latviešu emigrācijas pētījuma ietvaros veiktā latviešu emigrantu aptauja, kas jau tagad saņēmusi vairāk nekā 7500 atbilžu. Par to, kādu informāciju sniedz šī aptauja un kādas ir pirmās atziņas no šī pētījuma, informēs Latvijas Universitātes latviešu emigrācijas pētniecības projekta zinātniskā vadītāja, socioloģijas doktore Inta Mieriņa un pētnieks, komunikācijas zinātņu doktors Mārtiņš Kaprāns.

Ar Latvijas valdības rīcībpolitiku diasporas jautājumos iepazīstinās jaunais Latvijas Ārlietu ministrijas īpašo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Pēteris Elferts. Sarunā piedalīsies arī nule izveidotā Latvijas Universitātes diasporas un migrācijas pētniecības centra vadītāja, starptautiskās migrācijas eksperte, ģeogrāfijas doktore Aija Lulle.

Lūgums pieteikt dalību pasākumā līdz 2014.gada 16.oktobrim, sūtot informāciju uz e-pasta adresi email hidden; JavaScript is required.

Ar cieņu,
Ilze Garoza
Meierovica biedrības valdes locekle

Komentējiet

log in to post a comment.